top of page

Kendi Evinin Sahibi Olmanın Tam Zamanı: Amerika'da Geniş ve Güncellenmiş Bir Yuvaya Yatırım Yapın!

123 West 64th Street, Cincinnati, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri

Satılık

$189.900

Property Description

Kendi evinizin konforunu ve bir yatırımın güvenli getirisini bir arada sunan Amerika'da benzersiz bir fırsat var karşınızda. $189.900'da listelenen bu geniş çift arazi üzerindeki ev, sizleri 700 metrekare arazi üzerinde 180 metrekare yaşam alanı ve pratiklikle buluşturuyor. Sağlık Evim olarak, bu mülkün takibinden satın alma sürecine, kiralama ve bakım işlerine kadar tüm aşamalarda size rehberlik ediyoruz. Bir yatırımcı için daha ne olabilir ki? Hem yaşamak hem de yatırım yapmak için mükemmel bir seçenek.


İçi yeni boyanmış, yepyeni halılarla donatılmış ve güncellenmiş mutfak aletleriyle hazırlanmış bu ev, tüm modern konforları sağlayacak şekilde tasarlandı. Beş yıllık bir çatı, yeni HVAC sistemi ve tamamlanmış üçüncü katı ile bu ev, I-75'e yakınlığı ve şehir merkezine olan kısa mesafesiyle stratejik bir konuma sahip. Aylık beklenen kira getirisi ile, yatırımınızı hızla değerlendirebilirsiniz.


Eviniz olsun istiyorsanız ve bu evi sadece bir yatırım aracı olarak görmüyorsanız, geniş ön verandası ve iki tam banyosu ile bu mülk sizin için ideal. Aylık $1.516'lık kredi ödemesi yaparken beklenen $2.000'lık kira geliriyle maliyetlerinizi karşılayabilir ve aylık net olarak $484'ün sahibi olabilirsiniz. Sağlık Evim, Amerika'da mülk sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmeniz için burada.Contact Agent

Sağlık Evim

Property Details

Property Type

Villa

Bedrooms

4

Bathrooms

2

Size

180

Floors

3

Year Built

1900

Property Location

123 West 64th Street, Cincinnati, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri

bottom of page