top of page
  • Admin

ABD'de Gayrimenkul Yatırımının Yıldızı Parlıyor: Türk Yatırımcılara Özel Fırsatlar

Yatırım yaparken göz ardı edilmemesi gereken en önemli fırsatlardan biri, ABD'deki gayrimenkul piyasasıdır. Değerli yatırımcılarımız, bugün sizlere, ABD'nin kalbi Cincinnati'de bulunan ve yatırım için mükemmel bir lokasyonda olan bir mülkten bahsedeceğiz.
ABD'deki evlerin getirisi, Türkiye piyasasına göre oldukça yüksek. Üstelik, dolar bazında sağlanan bu getiriyle yatırımınızı değerlendirirken, kredi çekmeniz durumunda elde edeceğiniz kira geliri, kredi ödemelerinizi rahatça karşılayacak düzeyde. Cincinnati'nin bu seçkin mülkü, modern tasarımı ve geniş yaşam alanları ile sadece bir konut değil, aynı zamanda dolar bazında güçlü bir yatırım fırsatı sunuyor. Burada, istikrarlı bir piyasada yatırım yapmanın keyfini çıkarırken, finansal geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.


Sağlık Evim olarak, ABD gayrimenkul piyasasındaki yatırımlarınızda yanınızdayız. Kredi ve kiralama desteğimizle, yatırım süreciniz boyunca size rehberlik ediyoruz. ABD gayrimenkul yatırımı ile ABD'de bir mülk sahibi olarak, hem döviz kuru dalgalanmalarından etkilenmeyen sabit bir gelir elde edebilir hem de yatırımınızın değerinin yıllar içinde nasıl arttığını görebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve danışmanlık için web sitemizi ziyaret edin ve ABD gayrimenkul pazarında sizin için ne gibi fırsatlar olduğunu keşfedin.


Fiyatı              : $ 289.900

Kira getirisi     : $ 2.100

Peşinat            : $ 86.970

Aylık kredi     : $ 1.500

Arazi               : 615 metrekare

Ev                   : 182 metrekare

  3 yatak odası, 3 banyo

  Beyaz eşyası dahil


Satın almak, kredi imkanlarını konuşmak ve daha fazlası için bizimle şimdi iletişime geçin.12 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page